ilacbilimi.com

Vakıfbank – Esnaf Destek Kredisi

Vakıfbank – Esnaf Destek Kredisi

Vakıfbank’ın ”El Emeğinize Değer Katıyoruz.” sloganı ile sunduğu birbirinden avantajlı ve çeşitli Esnaf Destek Kredileri hakkında bir çok kredi desteği alabilirsiniz.

Vakıfbank’ın Kobi ve Esnaflara sunduğu ”Esnaf Destek Kredisi” Paketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Taksitli Ticari Kredi:
İşletmenizin ihtiyaç duyduğu finansmana ait 36 aya varan vadeler ile aylık yada 3 aylık eşit taksit ödemeli kredi seçeneğidir.

Hammadde Alım Kredisi:
İşletmenizin ihtiyacı olan Hammadde alımları için gereken finansmanı 60 aya kadar vade seçeneği ile ve uygun faiz oranlarıyla kullanabileceğiniz kredi seçeneğidir.

Vakobi Yatırım Kredisi:
Uzun vadeli makine/teçhizat alımlarınıza yönelik finansman ihtiyaçlarınızda 84 aya kadar vadeli ve 1 yıla kadar geri ödemesiz olarak kullanabileceğiniz kredi seçeneğidir.

İşyeri Edindirme Kredisi:
Bu kredi seçeneği ile kendinize ait bir işyeri olmasını istiyorsanız 180 aya kadar vadeli ve eşit taksitli yada 3 ayda bir eşit taksit geri ödemeli ”İşyeri Edindirme Kredisi” ile kendi işyerinize kavuşabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri:
İşletmenizin faaliyetlerinde kullanmak için ihtiyacınız olan 0 yada 2.el ticari araç alımlarınızda 60 aya varan vade imkanları ile ”Ticari Araç Kredisi” yada birden fazla araç ihtiyaçlarınızda ”Filo Kredisi” kullanabilirsiniz.

Ticari Kredili Bankomat Kredisi:
Vakıfbank hesabınızda nakit olmadığında ihtiyacınız olan nakit için size özel faiz oranları ile ”Kredili Bankomat Kredisi” kullanabilirsiniz.

Teminat Mektupları:
İşletmenizin ihtiyacı olan Tl Teminat mektuplarını Vakıfbank’tan temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank - Vakobi Yatırım Kredisi başlıklı yazımızda Kobi Kredisi, kosgeb kredisi ve vakıfbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Şu an okuduğunuz bu yazı o kadar çok sevildi ki, tam olarak 2.772 defa görüntülenmiş.
KOSGEB'ten Hibe Almak İsteyenlere Proje Örnekleri

KOSGEB tarafından verilen hibelerden yararlanmak istiyor ancak aklınıza bir türlü proje gelmiyor ise bu yazımız size ilham verebilir. Çünkü daha önce KOSGEB için üretilen örnek projelerden bir kaçını bu yazıda topladık. Girişimcilik kursuna katılmış 38 yaşındaki Cemile Polat, önceleri özel bir kurumda sekreter olarak iş hayatını sürdürürken sonrasında iş kadını olmak için büyük bir adım […]

kosgeb

Küçük ve orta ölçekli işletmelerinin ekonomiye katkısını artırmak amacı ile teknolojik alanda yapılmış yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlayıp bu işletmelerin rekabet güçlerini artırma amacıyla 20 Nisan 1990 yılında kurulmuş KOSGEB, bu alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), ülkenin ekonomik ve sosyal anlamda daha fazla gelişmesi için […]

kobi_kredisi

Bankalar, KOBİ’lere kullandırdıkları kredileri geçen yıl yüzde 50 artışla 42 milyar TL’ye çıkardı. Bankalar, 2011 yılı için de kolları sıvadı. KOBİ’ler için cazip kredi paketleri hazırlayan bankalar, sektörlere özel krediler ve ödeme planlarıyla rakiplerinden bir adım öne çıkmaya çalışıyor. Her banka, farklı sektör veya büyüklükteki KOBİ’lere odaklanmayı tercih ediyor. 2011’de de KOBİ kredilerinde yüzde 20 […]

kosgeb-yeni-girisimci-kredisi

Programın Amacı ve Gerekçesi Ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünde temel faktör plan girişimciliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve sürdürülebilir işletmelerin kurulumuna destek veren bir KOSGEB programıdır. Girişimcilik Destek Programı 3 alt programdan oluşur. 1-Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Girişimcilik özelliklerinin sınanması, iş fikri egzersizleri yapılması ve iş planı hazırlanması üzerine KOSGEB veya diğer kurum ve kuruluşlar dahilinde (üniversite, […]

YORUMLAR (Bu yazıya 1 defa yorum yapılmış.)
  • 28 Aralık 2011 tarihinde süleyman yalçın dedi ki;

    kuzka kuzey anadolu kalkınma ajansı na vermiş olduğumuz prje desteklenmedi vd ssk prim borçlarımız yok firma olarak makina ve hammadde ihtiyacımızı karşılayacak hangi birimden faydalanabiliriz.

    [Cevapla]

  • Yorum Yaz
    Ad Soyad:
    Yorum: