Vakıfbank – Esnaf Destek Kredisi

Vakıfbank’ın ”El Emeğinize Değer Katıyoruz.” sloganı ile sunduğu birbirinden avantajlı ve çeşitli Esnaf Destek Kredileri hakkında bir çok kredi desteği alabilirsiniz.

Vakıfbank’ın Kobi ve Esnaflara sunduğu ”Esnaf Destek Kredisi” Paketlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Taksitli Ticari Kredi:
İşletmenizin ihtiyaç duyduğu finansmana ait 36 aya varan vadeler ile aylık yada 3 aylık eşit taksit ödemeli kredi seçeneğidir.

Hammadde Alım Kredisi:
İşletmenizin ihtiyacı olan Hammadde alımları için gereken finansmanı 60 aya kadar vade seçeneği ile ve uygun faiz oranlarıyla kullanabileceğiniz kredi seçeneğidir.

Vakobi Yatırım Kredisi:
Uzun vadeli makine/teçhizat alımlarınıza yönelik finansman ihtiyaçlarınızda 84 aya kadar vadeli ve 1 yıla kadar geri ödemesiz olarak kullanabileceğiniz kredi seçeneğidir.

İşyeri Edindirme Kredisi:
Bu kredi seçeneği ile kendinize ait bir işyeri olmasını istiyorsanız 180 aya kadar vadeli ve eşit taksitli yada 3 ayda bir eşit taksit geri ödemeli ”İşyeri Edindirme Kredisi” ile kendi işyerinize kavuşabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri:
İşletmenizin faaliyetlerinde kullanmak için ihtiyacınız olan 0 yada 2.el ticari araç alımlarınızda 60 aya varan vade imkanları ile ”Ticari Araç Kredisi” yada birden fazla araç ihtiyaçlarınızda ”Filo Kredisi” kullanabilirsiniz.

Ticari Kredili Bankomat Kredisi:
Vakıfbank hesabınızda nakit olmadığında ihtiyacınız olan nakit için size özel faiz oranları ile ”Kredili Bankomat Kredisi” kullanabilirsiniz.

Teminat Mektupları:
İşletmenizin ihtiyacı olan Tl Teminat mektuplarını Vakıfbank’tan temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank - Vakobi Yatırım Kredisi başlıklı yazımızda Kobi Kredisi, kosgeb kredisi ve vakıfbank hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir