ilacbilimi.com

Türkiye İş Bankası Çiftçi Kredi Destek Paketi

ciftci-kredi-destek-paketi

Türkiye İş Bankası Çiftçi Kredi Destek Paketi’nde tarım ve hayvancılık ile uğraşan üreticilere finansman desteği sağlanmaktadır.Bu kredi destek paketi’nden yararlanmanız için bağlı olduğunuz Ziraat Odası’ndan alacağınız ”Çiftçi Belgesi” ile birlikte Türkiye İş Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’nın çiftçilerimize özel sunduğu Kredi Destek Paketleri :

:

Çifçilerimizin ihtiyacı olan sıfır km ya da ikinci el traktör veya tarım makineleri alımlarında hasat dönemini beklemeden Türkiye İş Bankası’ndan sizlere özel uygun kredi koşulları ile traktör kredisi olanağından yararlanabilirsiniz.

Pick-Up Türü Arazi Taşıtı Kredisi:

Sıfır km veya ikinci el pick-up türü arazi aracı sahibi olmak isterseniz yine Türkiye İş Bankası’nın sizlere sunduğu özel uygun kredi koşulları ile aracınıza sahip olabilirsiniz.

Tarım Ekipman Kredisi:

Hasat zamanında ihtiyacınız olan biçerdöver,pulluk,pancar hasat makinesi ve diğer tarım makinelerine sahip olabilmeniz için Türkiye İş Bankası’ndan Tarım Ekipman Kredisi kullanarak bu ekipmanlara uygun koşullar ile sahip olabilirsiniz.

Seracılık İşletme ve Seracılık Yatırım Kredileri:

Seracılık İşletmek Kredisi : Seranızda üretimini yapmak istediğiniz sebze veya meyve gibi bitkilere ait Tohum, ilaç vb. ihtiyaçlarınızda bu kredi çeşidi ile uygun koşullarda finansmanı İş Bankası’ndan kullanabilirsiniz.

Seracılık Yatırım Kredisi:Sera kurulumu ve modernizasyonu amacı ile yapmak istediğiniz cam,naylon,demir vb. giderlerin finansmanı için uygun kredi koşulları ile bu krediden yararlanabilirsiniz.

Hayvancılık Sektörüne Yönelik Krediler

Süt Sığırcılığı Kredisi:İşletmenizin giderleri içerisinde olan Yem, elektrik, veterinerlik hizmetleri vb. giderlerle ilgili finansman ihtiyaçlarınızda bu kredi çeşidinden uygun koşullar ile faydalanabilirsiniz.
Hayvan Alım Kredisi:Damızlık belgesine ya da saf ırk sertifikasına sahip olan 1,5 – 2 yaş arasında ve ilk yavrusuna en az 3 aylık gebe olan kültür ırkı düve alımlarının finansmanı için uygun koşullarla kredi kullanabilirsiniz.

Makine Ekipman Kredisi:Süt sağım ünitesi, süt soğutma tankı, yem hazırlama ünitesi, gübre sıyırıcı ünite vb. makine ekipman alımlarının finansmanı için uygun koşullarla kredi kullanabilirsiniz.

Besi Sığırcılığı Kredileri:Yem, elektrik, veterinerlik hizmeti vb. giderlerle ilgili işletme sermayesi ihtiyacınız için uygun koşullarla kredi kullanabilirsiniz.

Çiftçi Kredi Destek Paketleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve kredi başvurusunda bulunmak için size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye İş Bankası Turizm Sektörü Destek Paketi başlıklı yazımızda İş yerleri kredisi, Turizm İşletme Kredisi ve Turizm Sektörü Destek Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Şu an okuduğunuz bu yazı o kadar çok sevildi ki, tam olarak 7.175 defa görüntülenmiş.
isbankasi-tarimsal-isletmeler-kredisi

Türkiye İş Bankası’nın ”Tarıma destek, geleceğe destek olmak demektir” sloganı ile Tarımsal alanda faaliyet gösteren girişimcilere ve işletmecilere sağladığı kredi paketleridir.Bu kredi paketleri ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Tarımsal Arazi Kredisi Ziraat Odalarına kayıtlı ve günümüzde tarımsal faaliyetlerini sürdürmeye devam eden mülkiyeti size ait tarım araziniz bulunuyorsa ve yeni bir tarım arazisi alımı yapacak […]

YORUMLAR (Bu yazıya 8 defa yorum yapılmış.)
 • 20 Aralık 2011 tarihinde hüseyin aksoy dedi ki;

  hayvancılık sektörüne yönelik kredileriçin başka evrak ve kefil gerkiyormu açıklarsanız sevinirim çiftçi belge sahibiyim teşekürler

  [Cevapla]

 • 20 Ocak 2012 tarihinde arslan çelik dedi ki;

  ben tarımsal destek yani işbankasından kredi çekmek istiyorum çks de 140 dönüm arazi sahibiyim ve kredi imkanlarınızdan yararlanmak istiyorum ayrıca 10500 metre karelik meyveliğim ve üzüm bağım var ilgilerinize arz ederim

  [Cevapla]

 • 01 Şubat 2012 tarihinde ibrahim buharalı dedi ki;

  balikçılk kredisi alabilirmiyim? çifçi belgem var

  [Cevapla]

 • 24 Aralık 2013 tarihinde emrah canıbek dedi ki;

  cifci kredisi istiyorum

  [Cevapla]

 • 24 Aralık 2013 tarihinde emrah canıbek dedi ki;

  cifci kıredisi istiyorum ilginiz icin teşekür ederim

  [Cevapla]

 • 27 Ocak 2014 tarihinde alper önel dedi ki;

  Tarımsal kredide kefil istiyormusunuz çiftçilik belgem var

  [Cevapla]

 • 11 Mart 2014 tarihinde ali doğan dedi ki;

  slm a ben çiftçi belgem var 81 yaşındayım 450 dönüm tarlam var tarım makineleri ve traktör kredisi alabilirmiyim ogullarım kullanacak verceginiz bilgi için teşekür ederim

  [Cevapla]

 • 02 Ekim 2014 tarihinde Altanakan dedi ki;

  34 dönüm zeytinlik kiredi istiyorum bakim yapıcam ureticem

  [Cevapla]

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum: