ilacbilimi.com

KOBİ’lere Garanti’den Easy Kart

Garanti Easy Kart

KOBİ‘ler için tarafından geliştirilen yeni bir kart “” kart: sayesinde temassız ödeme yapılabilecek. kartı kullanıma sundu.

‘a sahip olacak KOBİ’ler ekstre borcunu erken ödemede %1 indirim kazanırken, 20 güne kadar faizsiz geç ödeme imkanı ve kalan borcu kredilendirme imkanına da sahip olacak. Bununla da kalmayıp dosya masrafsız KOBİ destek kredilerinden faydalanma ve düşük faizli Taksitli Nakit Avans hizmetine de sahip oluyor, özel  fiyatlandırmalarından yararlanarak üyesi işyeri oluyorlar.  Kartın ayrıca temassız ödeme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kart sahipleri Trink logosunu gördükleri yerlerde 35 Türk lirasının altındaki ödemeleri şifresiz, imzasız yapıyor. Sadece KOBİ işletme sahipleri ve ortakları değil ayrıca tüm KOBİ çalışanları da Easy’ye başvurusunda bulunabiliyor.

Bonus üyesi iş yerlerinde bonus kanıp kullanma ve taksit imkanına sahip olmak dışında American Express anlaşması olan firmalara da seçkin indirim ve avantajlardan yararlanan bilen Easy Card sahipleri  Garanti Uçuş Hattı, Garanti Shuttle , Garanti Vale ve Garanti Asistan, Garanti Şehir Yaşam hizmetlerinden yararlanabiliyor. Akaryakıt indirimleri ile Vodafone, Metro marketleri ve Eureko sigorta ürünlerinden ayrıcalık gibi bir çok imkanı beraberinde kazanıyor.

Garanti Bankası olarak KOBİ’lere her anlamda desteklediklerini ve destekleme devam edeceklerini söyleyen Genek Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, bunun için değişim gösteren iş yapış şekilleri doğrultusunda beklentilere yanıt veren, mzellikli ürün ve hizmetler sunmaya çalıştıklarını belirtti. Easy Card ile iş sürecini kolaylaştırıp küresel rekabet ortamında hızı ve verimliliği artıracağına inanarak çıkardıklarını açıkladı. Garanti Bankasının hizmetleri önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğini belirtti.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç ise KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik pazar araştırmasında tespit ettikleri sorunların başında tahsilat süreleri ve nakit sıkıntısı olduğunu belirleyip bunları çözmek için ödeme esnekliği ve nakit akışını düzenleyen, KOBİ’lere çeşitli avantajlar sunup günlük ihtiyaçlarını karşılamak için Easy kartını tasarladıklarını belirtti.

 

Bir önceki yazımız olan Garanti'den KOBİ'lere E-Ticaret Desteği başlıklı yazımızda destek paketi, E-ticaret ve E-ticaret Destek Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Şu an okuduğunuz bu yazı o kadar çok sevildi ki, tam olarak 566 defa görüntülenmiş.
DenizBank ve Konya Esnafı İftar Yemeğinde Buluştu

Denizbank düzenlediği iftar yemeğinde Konya esnafı ile buluştu. İftar yemeğinde DenizBank’ın KOBİ Bankacılığı yetkileri hemde Konya esnafı vardı. Bu bir araya geliş ile Denizbank, KOBİ‘leri ihtiyaçları hakkında bilgi toplama şansıda yakaladı. İftar yemeği için Konya’da bir otel tercih edilmişti. İftar buluşmasında konuşan DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Süleyman Şanlı, Konya esnafı ile bir araya gelmekten […]

garanti-bankasi

Kredi Garanti Fonu Bölge Müdürü Bülent Esatoğlu, 10 milyon TL finansmana ulaşan KOBİ finansman desteğinden bahsetti. Bu destek ile ülke ekonomisi daha da canlanıp istihdam sorunu çözülüyor. Karabük’te ki tüm kurumlar ile beraber çalıştıklarını belirten Kredi Garanti Fonu Bölge Müdürü Bülent Esatoğlu, tüm kurumların Karabük’e hizmet için burada bulunduğunu söyledi. Ciddi bir çalışmayı Karabük’te yürüttüklerini […]

halkbank

Halkbank, yılın ilk 6 ayında 1 milyar 253 milyon TL net kâr elde ettiğini açıkladı. Halkbank, %18 artışla mevduatını 78 milyar TL’ye çıkarıp, kredisini ise toplamda %7.2 artırarak 79 milyar TL’lik hacme ulaştırdı. Yılın altı ayında %26.6 seviyesinde özkaynak kârlığıda artış yaparak sektör ortalaması olan %15.5′in üstüne çıktı. Halkbank’ın yılın ilk 6 ayında gönderdiği tasarruf […]

Karşıyaka’da İş Kurmak İsteyenlere İkinci KOSGEB Desteği

KOSGEB kredi imkanlarından yaralanmak için verilecek eğitim İzmir Karşıyaka Belediyesi tarafından ikinci kez Karşıyaka’da işyeri açmak isteyenlere verilecek. Karşıya’da KOSGEB desteği ile kendi iş yerini açacaklar için ikinci bir eğitim başlatılıyor. Eğitimi başarı ile tamamlayan girişimcilere kredi imkanı sunulacak. Bir aylık eğitimin sonunda işyeri açmak isteyen 60 kişi 90 liraya kadar kredi alabilecek. Ayrıca verilecek […]

Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum: