KOBİ’lere Garanti’den Easy Kart

KOBİ‘ler için garanti bankası tarafından geliştirilen yeni bir kart “Easy” kart: sayesinde temassız ödeme yapılabilecek. Garanti Bankası kartı kullanıma sundu.

Easy Card‘a sahip olacak KOBİ’ler ekstre borcunu erken ödemede %1 indirim kazanırken, 20 güne kadar faizsiz geç ödeme imkanı ve kalan borcu kredilendirme imkanına da sahip olacak. Bununla da kalmayıp dosya masrafsız KOBİ destek kredilerinden faydalanma ve düşük faizli Taksitli Nakit Avans hizmetine de sahip oluyor, özel POS fiyatlandırmalarından yararlanarak Garanti üyesi işyeri oluyorlar.  Kartın ayrıca temassız ödeme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kart sahipleri Trink logosunu gördükleri yerlerde 35 Türk lirasının altındaki ödemeleri şifresiz, imzasız yapıyor. Sadece KOBİ işletme sahipleri ve ortakları değil ayrıca tüm KOBİ çalışanları da Easy’ye başvurusunda bulunabiliyor.

Bonus üyesi iş yerlerinde bonus kanıp kullanma ve taksit imkanına sahip olmak dışında American Express anlaşması olan firmalara da seçkin indirim ve avantajlardan yararlanan bilen Easy Card sahipleri  Garanti Uçuş Hattı, Garanti Shuttle , Garanti Vale ve Garanti Asistan, Garanti Şehir Yaşam hizmetlerinden yararlanabiliyor. Akaryakıt indirimleri ile Vodafone, Metro marketleri ve Eureko sigorta ürünlerinden ayrıcalık gibi bir çok imkanı beraberinde kazanıyor.

Garanti Bankası olarak KOBİ’lere her anlamda desteklediklerini ve destekleme devam edeceklerini söyleyen Genek Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, bunun için değişim gösteren iş yapış şekilleri doğrultusunda beklentilere yanıt veren, mzellikli ürün ve hizmetler sunmaya çalıştıklarını belirtti. Easy Card ile iş sürecini kolaylaştırıp küresel rekabet ortamında hızı ve verimliliği artıracağına inanarak çıkardıklarını açıkladı. Garanti Bankasının hizmetleri önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğini belirtti.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç ise KOBİ’lerin ihtiyaçlarına yönelik pazar araştırmasında tespit ettikleri sorunların başında tahsilat süreleri ve nakit sıkıntısı olduğunu belirleyip bunları çözmek için ödeme esnekliği ve nakit akışını düzenleyen, KOBİ’lere çeşitli avantajlar sunup günlük ihtiyaçlarını karşılamak için Easy kredi kartını tasarladıklarını belirtti.

 

Bir önceki yazımız olan Garanti'den KOBİ'lere E-Ticaret Desteği başlıklı yazımızda destek paketi, E-ticaret ve E-ticaret Destek Paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir